Haber
18 Mayıs 2018 - Cuma 13:29 Bu haber 8664 kez okundu
 
8.Uluslararası Quick Sigorta Balıkesir Motofest
MOTORLARI MAVİLİKLERE SÜRECEĞİZ 10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü organizasyonu ile yapılan, 8.Uluslararası Quick Sigorta Balıkesir Motofest, bu yıl 02-05 Ağustos tarihleri arasında yine Cunda Adası Doğa Otelde gerçekleşecek.
Festivaller Haberi
8.Uluslararası Quick Sigorta Balıkesir Motofest

Yıllardır yaptıkları muhteşem festivaller ile binlerce motosiklet tutkununu Balıkesir’de ağırlayan 10Riders ekibi, etkinlik için çok sıkı hazırlanıyor. Ayvalık - Cunda Adası Doğa Otel tesislerinde 02-05 Ağustos tarihleri arasında çadır kamplı olarak gerçekleşecek festivalin ana sponsoru sektöründe motosiklet ürünleri ile fark yaratan Quick Sigorta.

 

 

10Riders başkanı Özgür CANDAR

“Derdimiz aynı sevdayı paylaştığımız dostlarla birkaç güzel gün geçirebilmek ve Balıkesir’in tanıtımına da bir nebze olsun katkı sağlayabilmek. Festival konusunda tecrübeli bir ekibe sahibiz. Malum 8.sini yapıyoruz. Bu yıl değerli sponsorlarımızın da desteği ile misafirlerimize, motosiklet festivallerinde ilk defa görecekleri etkinlikler, konserler, geziler hazırlıyoruz. Detayları çok yakında etkinlik sayfalarımızda tek tek duyuracağız. Takip etmenizi öneririm. Motosiklet tutkunu dostlarla birlikte her yıl çok eğlendik ama bu yıl başka eğleneceğiz. “

 

Etkinlik:  FACEBOOK SAYFASI

 

Geçen yıldan görüntülerin videosu aşağıdadır

Kaynak: Editör:
Etiketler: 8.Uluslararası, Quick, Sigorta, Balıkesir, Motofest,
Yorumlar
Haber Yazılımı