Rutec
Hakkımızda
Hakkımızda
Firmamız hakkında bilgiler

2006 yılında a2teker.com adı altında forum sitesi olarak motosiklet sektöründe yerini alan a2teker sosyal medyanın hızlı gelişimi karşısında internet sitesi formatını forum sitesi olmaktan çıkartıp haber sitesine çevirdi. Her geçen gün yenilikleri takip edip kendi bünyesine entegre eden a2teker'in web sitesi trafiği hatırı sayılır rakamlardadır.

Eş zamanlı olarak kulüpleşen a2teker, Türkiye Motosiklet Federasyonu bünyesinde hızla ilerleyip Organizatör Kulüp unvanını almış, motor sporlarında hız, adrenalin ve coşkunun hep bir arada yaşandığı drag ve pist yarışlarına ev sahipliği yapmıştır. Başarılıyla tamamladığı organizasyonları yapmaya devam etmektedir. Lisanslı yarışçılarının da bulunduğu a2teker motosiklet sporu ve sporcularının her zaman yanında olmuş imkânları doğrultusunda sponsorluklarını kesmemiştir.

Sosyal Medya'da da hızla yayılan a2teker interaktif hayatını yazılı basına taşıma kararı ile 2011 yılında dergi formatıyla takipçilerinin karşısına çıktı. Dergi sektörüne yeni bir soluk getiren a2teker Dergisi; sektöre ilişkin gelişmeleri, sorunları ve çözümleri, güncel gelişmeleri dile getiren bir yayın organı olarak, 2 ayda bir yayınlanmaktadır. Baskısının aboneler dışında kalan kısmı, yıl boyunca Türkiye genelinde katılım gösterdiği Motosiklet Fuarlarında, Festivallerde, Drag ve Pist Yarışlarındaki firmalara ve ziyaretçilere ulaşmaktadır ve reklam departmanı tarafından bölgesel ziyaretlerde firmalara ve bayilere ulaştırılmaktadır. Ayrıca dergi her sayıda Motosiklet kulüplerine ücretsiz dağıtılmaktadır. 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.