CF MOTO
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Güvenilir insan profili çizmeniz çevreniz tarafından sizi yorgun düşürebilir. İnsanların dertleriyle dertlenebilir ve bir tür sırlar odasına dönebilirsiniz. Arkadaşlarınızı anlıyor olmanız sizin ruhunuzun kısıtlanması anlamına gelmez. Bu durumdan rahatsız oluyorsanız bu noktada karşı tarafa sınırlarınızı belirtmelisiniz.
Boğa
Bugün sizin için zor bir gün olabilir. Güveninizi sarsıcı olaylar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Sizi zorlayan iletişimleri ve ilişkileri sonlandırma kararınızın altında güveniniz sarsılması yatıyor olabilir. Aldığınız karardan vazgeçmeyin.
İkizler
Bugün değişim yapmak için harika bir gün. Ruhunuzu tazeleyin. Geçmişin izlerini silin ve yepyeni sizi kucaklayın. Hayat tüm güzelliğiyle ve sürprizleriyle size kucak açıyor, onu boş çevirmeyin.
Yengeç
Birikimlerinizin meyvelerini topladığınız bir gün olabilir. Sabrınızın karşılığını görmek sizi son derece mutlu edebilir. Doğru yolda yürüdüğünüzü gördükçe yaptığınız işten tatmin olabilirsiniz. Yeni kaynaklar oluşturarak maddi imkanlarınızı büyütebilirsiniz. 
Aslan
Korku ve endişeleriniz harekete geçmenizi engelleyebilir ve kendinizi tutsak gibi hissedebilirsiniz. Zincirlerinizi kırın. Hassas olduğunuz konuları karşı tarafla paylaşmayı deneyin, aslında endişeleriniz ne kadar gereksiz olduğunu o zaman anlayacaksınız. 
Başak
Zamanında sizi haksız yere eleştirip canınızı sıkan insanlar şimdi hatalarını anlayıp özür için kapınızı çalabilirler. Onları affedin. Affetmek insanın ruhunu özgürleştirir. Bu onlara değil kendinize yapılmış bir iyilik. Kendiniz için bunu yapın.
Terazi
Duygusal olarak kendinizi kontrol etmekte zorlandığınız anlar yaşayabilirsiniz. Etrafınızda yaşanan olaylar sizi bu durumda sınayabilir. Sabırlı olduğunuz sürece bu durumdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.
Akrep
Eğlence anlayışınızda değişime gitmek istiyor olabilirsiniz. Kendinize yeni hobi alanları yaratabilir ve eğlencenizin çeşitliliğini arttırarak kendinizi oldukça keyifli hissedebilirsiniz.
Yay
Yeni tanıştığınız insanlara karşı güven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Hayatın değişken bir yapıya sahip olduğunu ve her insanın aynı olmadığını unutmayın. Önyargılarınızı yıkmak size yeni kapılar açabilir. Hayata karşı iyimser olun.
Oğlak
Ticari olarak hayata geçirmek istediğiniz konuları yeniden değerlendirmek istiyor olabilirsiniz. Çevreniz ile birlikte konuyu ele alıp değerlendirebilir ve risk aralığını hesaplayabilirsiniz. Süreci doğru yönetmek size uzun vadede kazanım sağlayabilir.
Kova
Yeni ortaklıklar veya işbirlikleri düşünüyor olabilirsiniz. Bu süreçte duygularınızla değil aklınızla hareket etmek size kazanç sağlayabilir. Adımlarınızı atarken iyi düşünmeli ve doğru planlamalısınız.
Balık
Sizin için oldukça duygusal bir gün olabilir. Sevme ve sevilme motivasyonunuz sayesinde yeni insanlarla tanışıp, yeni yollara gidebilirsiniz. Kendinizi kaybetmeden yenilik içinde olmak gününüzü kazançlı kılabilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.