Haber
12 Ekim 2014 - Pazar 19:18 Bu haber 1881 kez okundu
 
Talihsiz Kaza!
Tamer Karadağlı kaza geçirdi
Moto-Haber Haberi
Talihsiz Kaza!

Sinema ve tiyatro sanatçısı Tamer Karadağlı, Bursa'nın İznik İlçesi'nde motosikleti ile kaza geçirdi. Kazada yaralanan Karadağlı, helikopterle İstanbul'a getirildi.

Tamer Karadağlı, motosiklet grubundaki arkadaşlarıyla gittiği Bursa'nın İznik ilçesinde kaza yaptı. Motosikletinin devrilmesi sonucu yaralanan Karadağlı, çağrılan özel bir helikopter ile İstanbul'a götürüldü.

Oyuncu Tamer Karadağlı, motosikletli 35 kişilik arkadaş grubu ile gezmek üzere Bursa'nın İznik ilçesine geldi. Öğle yemeğini İstanbullu işadamı arkadaşının Darka'daki tesislerinde yiyip şehir turu atan Tamer Karadağlı, daha sonra İstanbul'a dönerken Müşküle Köyü yakınlarında 34 ES 1195 plakalı motosikleti ile virajı alamayınca düştü.

Yaralanan Karadağlı daha sonra çağrılan özel bir helikopter ile İstanbul'da özel bir hastaneye götürüldü. Her iki kolunda kırık olduğu iddia edilen Karadağlı'nın şuurunun açık olduğu açıklandı.

İstanbul Yeşilköy'de özel bir hastaneye getirilen Karadağlı, müşahede altına alındı. Oyuncunun yakınları ve set arkadaşları hastaneye geldi. 'Çocuklar Duymasın' dizisinden rol arkadaşı Furkan Kızılay, Karadağlı'yla konuştuğunu ve iyi olduğunu, ameliyat olacağını söyledi.


Kaynak: Editör:
Etiketler: Tamer, Karadağlı, kaza, geçirdi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Talihsiz Kaza!
Talihsiz Kaza!
Yorumlar
Haber Yazılımı