Haber
25 Ocak 2017 - Çarşamba 16:50 Bu haber 3371 kez okundu
 
Şehit Fethi Sekin Enduro Yarışı
"Kahramanımız İçin Start Alıyoruz" İzmir Adliye binası önünde ülkemizin birlik ve beraberliğinin hedef alındığı hain saldırının büyük bir faciaya dönüşmesini engelleyen şehit polisimiz Fethi Sekin’in anısına Urla’da “Şehit Fethi Sekin Enduro Yarışı” yapılacak.
Moto-Haber Haberi
Şehit Fethi Sekin Enduro Yarışı

İzmir'deki saldırıda kahramanlık göstererek büyük bir facianın önüne geçen İzmir Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi'nde motosikletli 'Şahinler' timlerinde görevli şehit polis memuru Fethi Sekin anısına Urla Kaymakamlığı ve Urla Belediyesi’nin destekleriyle 04-05 Şubat 2017 tarihlerinde İzmir’in Urla ilçesinde Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından “Şehit Fethi Sekin Enduro Yarışı” düzenlenecek. 04 Şubat Cumartesi günü Urla meydanında başlayacak yarışta sporcular enduro ve atv sınıflarında ter dökecek. 

“Şehit Fethi Sekin Enduro Yarışı”nda elde edilecek sponsorluk ve organizyon gelirleri; İzmir Adliye binası önünde ülkemizin birlik ve beraberliğinin hedef alındığı hain saldırının büyük bir faciaya dönüşmesini engelleyen şehit polisimiz Fethi Sekin’in emaneti çocuklarının eğitimine harcanacak. 

“Şehit Fethi Sekin Enduro Yarışı” 05 Şubat Pazar günü saat 13:30-15:00 arası TRT SPOR tarafından canlı yayınlanacak.
 

KAYIT İÇİN için tıklayın.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehit, Fethi, Sekin, Enduro, Yarışı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı