Haber
31 Ocak 2015 - Cumartesi 11:40 Bu haber 6692 kez okundu
 
RC 390 YARIŞA HAZIR
RC 390 – KTM’İN YENİ SUPERSPORT MAKİNESİ YARIŞA HAZIR.
Yeni Modeller Haberi
RC 390 YARIŞA HAZIR

 

KTM, RC serisi ile safkan spor performansını ulaşılabilir bir paket halinde sunuyor.

 

  • · 44hp + 147kg = her sürücü için müthiş bir keyif!
  • · İleri teknoloji bileşenlerle donatılmış yepyeni bir şasi.
  • · ABS standart
  • · Kolay ve keyifli bir sürüş deneyimi
  • · Yüksek fiyat/performans oranı, uzun bakım aralıkları.
  • · Gerçekten READY TO RACE, yani yarışa hazır.

 

KTM RC 390, KTM’nin genlerine uygun, daima ileri ve hızlı bakış açısını yakalamış bir ürün. Daha önce bu segmentteki hiçbir supersport makinesi bu denli kaliteli, hızlı ve safkan olamadı. RC 390, ileri teknoloji bileşenleri, çok yüksek güç/ağırlık oranı, şaşırtıcı bir ivmelenme ve yatış açısıyla her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek gerçek bir yarışçı.

 

KTM RC 390’da, büyük başarı kazanmış Duke 390’ın motor bloğu kullanılmakta. Fakat yeniden tasarlanmış saşisi, sürüş pozisyonu ve tasarımı ile çok daha sportif bir motor ortaya çıktı.

 

Yeni Şasi

RC390’ın daha sportif bir görünüme kavuşturmak için yepyeni bir şasi dizayn edildi. RC’nin geometrisi, bir yarış motorunun ergonomiği ve sürüş karakteristiğini elde etmek için Duke’e kıyasla çok daha farklı şekillendi. Daha dik kafa açısı, daha kısa kuyruk ve tekerler arası mesafe ile RC 390 supersport sürüş dinamiklerine kavuşurken, çok daha önemli olarak tüm süratlerde dengeli bir sürüş imkanı sunuyor. Duke serisinden diğer bir farkı ise daha sert ve kısa aralıklı WP süspansiyon. 43mm’lik upside-down ön süspansiyon KTM 1190 RC8 R üst modelindeki aynı ön çatal çaplarına sahip. Bu da motorun maksimum derecede dengeli ve keskin bir sürüş sağlamasına yarıyor.

 

Güçlü Motor

Duke 390’da da kullanılan sofistike, güçlü ve sorunsuz motor bloğu RC serisinde de kullanılmakta. 375 cc hacmindeki tek silindir sıvı soğutmalı motor 44 HP güç ve 35nM tork üretiyor. Elektronik yakıt enjeksiyonuna sahip bu motor gaza olağanüstü tepki verebiliyor. Yüksek güç iletimi ve saflık, KTM’in gerçek yarış kimliğine cevap verirken, düşük yakıt tüketimi ile de günlük kullanım için son derece uygun bir motor olarak ön plana çıkıyor.

 

İleri Teknoloji Bileşenler

Bir motosikleti iyi yapan sadece gücü ve tasarımı değil onu tamamlayan bileşenleridir. KTM RC 390’da Brembo ile geliştirilen Bosch ABS sistemiyle birlikte sunulan, bu segmentte başka hiçbir rakipte bulunmayan ve en yüksek güvenliği sağlayan kalitede disk frenler mevcut. 110/70 ZR17 ön, 150/60 ZR17 arka lastikler yine kaliteli ve Metzeler marka. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: RC, 390, –, KTM’İN, YENİ, SUPERSPORT, MAKİNESİ, YARIŞA, HAZIR, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
RC 390 YARIŞA HAZIR
RC 390 YARIŞA HAZIR
RC 390 YARIŞA HAZIR
RC 390 YARIŞA HAZIR
RC 390 YARIŞA HAZIR
RC 390 YARIŞA HAZIR
Yorumlar
Haber Yazılımı