Haber
15 Ocak 2017 - Pazar 16:46 Bu haber 4072 kez okundu
 
MOTUL, 2017 SENESİNDE HEDEFLERİNİ BÜYÜTÜYOR
Dünya’nın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul, 2017 senesine Türkiye’de büyüme hedefliyor. 2016 yılında distribütör sayısını arttıran Motul, ürün çeşitliliğini de çoğaltarak pazarın ihtiyaçlarını daha geniş bir yelpazede karşılamak adına önemli bir adım attı.
Yerel Haberler Haberi
MOTUL, 2017 SENESİNDE HEDEFLERİNİ BÜYÜTÜYOR

Madeni yağ devi Motul, Türkiye pazarındaki çalışmalarına hız vererek;
2016 yılında binek başta olmak üzere, ağır vasıta ve klasik otomobiller
için özel ürün serileri oluşturdu.

Büyüme 2017 Yılında da Devam Edecek

Motul, Türkiye’de binek, motosiklet ve ağır vasıta pazarına yönelik çalışmalarını  2017 yılında da devam ettirecek. Binek pazarında gelişen piyasa koşullarına yönelik  yeni ürünleri satışa sunan Motul, dünyanın önde gelen üreticilerinin onayına sahip  Motul ağır vasıta yağları sayesinde filo işletmecileri, kamyon sahipleri, endüstriyel  araç işletmecilerine de hizmet vermeye başladı. Motosiklette son tüketicinin tercihi  olan Motul, motor ve şanzıman yağlarının yanı sıra motosiklet bakım ürünlerinden  oluşan MC Care serisi ile de motosiklet kullanıcılarına hizmet vermeye devam  edecek.

Senenin İlk Önemli Aktivitesi Şubat’ta

23 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize  edilecek olan Motobike Istanbul’da Motul’da yerini ayırttı. Standı ve dış alanda  yapacağı aktiviteler ile Motul, fuarın en dikkat çeken markalarından biri olacak.  IFM’de düzenlenecek fuarda motosiklet severlerle bir araya gelecek olan Motul,  hizmet ve ürünleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulunacak. 

Motul Türkiye’deki büyüme ve pazar payını genişletme hedefleri çerçevesinde  çalışmalarına devam edecek. Araç üreticilerinden son tüketiciye, nakliye, ulaşım,  inşaat ve endüstriyel gibi önemli sektörlere yönelik ürünler ve hizmetler üreten  Motul’un satış ve pazarlama çalışmaları 2017 senesinde hızlanarak artacak

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MOTUL,, 2017, SENESİNDE, HEDEFLERİNİ, BÜYÜTÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı