Haber
23 Haziran 2016 - Perşembe 02:31 Bu haber 5382 kez okundu
 
Motosiklette DRD imzası
Derindere, Motosiklet Dünyasına Honda DRD Motorbikes ile Yeni bir soluk getirecek.
Moto-Haber Haberi
Motosiklette DRD imzası

Derindere Şirketler Grubu, Ataşehir’de açılışını gerçekleştirdiği Honda DRD Motorbikes ile Türkiye’nin sayılı motosiklet merkezlerinden birini hayata geçirdi.

DRD Motorbikes Yönetici Ortağı Ali Yıldırıcı, motosiklet kültürünü insanlara aşılayacak bir yer yaratma fikri ile yola çıktıklarını ve motosiklet tutkunlarına hizmet anlamında ezber bozdurmayı hedeflediklerini söyledi.

Türkiye’de başta operasyonel kiralama olmak üzere faaliyet gösterdiği her alanda zirveyi hedefleyen Derindere Şirketler Grubu, Honda DRD Motorbikes markası ile motosiklet iş kolunda yepyeni bir oluşuma imza atıyor. Bugüne kadar motosiklet sektöründeki mevcudiyetini Mototal ismi ile sürdüren Derindere Şirketler Grubu, bundan sonra Honda DRD Motorbikes markası ile hızla gelişen motosiklet pazarında, geniş kapsamlı hizmet veren, kurumsal bir marka olarak yoluna devam edecek. Derindere Şirketler Grubu’nun bu kapsamda sürdürdüğü iş kolunu Ataşehir’de açılan Honda DRD Motorbikes ile taçlandırdığını anlatan DRD Motorbikes Yönetici Ortağı Ali Yıldırıcı, motosiklet kullanıcılarının buluşma noktası olacak, motosiklet kültürünü insanlara aşılayacak bir yer yaratma fikri ile bu noktaya geldiklerini ve motosiklet tutkunlarına hizmet anlamında, devrim yaratmayı hedeflediklerini söyledi.

Yaklaşık 2,5 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçirilen Honda DRD Motorbikes Ataşehir’in, Türkiye’de hızla büyüyen motosiklet pazarında ihtiyaç duyulan her türlü ürün ve hizmete yanıt verebilecek kapasitede olduğuna dikkat çeken Ali Yıldırıcı, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Kızıltoprak ve Hasanpaşa’daki şubelerimizin ardından, bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz 1200 metrekare alanda kurulu yeni mağazamızda, Türkiye distribütörü olduğumuz Spidi, Tucano Urbano, Premier, Artago, Gaerne ve Roleef gibi dünya devi markaları, motosiklet severlerle buluşturuyoruz. Öte yandan hem dünya hem de Türkiye’nin en çok satan motosiklet üreticisi Honda’nın en yeni modelleri de, mağazamızda motosiklet meraklıların beğenisine sunuluyor. Ayrıca ikinci el motosikletlerimiz de burada yeni sahiplerini bekliyor olacak.”

‘Riders Serving Riders’ felsefesi ile Honda DRD Motorbikes Ataşehir’de çaycısından mekanikerine kadar, hizmet veren herkesin motosiklet kültürüne sahip olduğuna dikkat çeken Ali Yıldırıcı, “Hedefimiz motosiklet sektöründe hizmet anlamında, çıtayı biraz daha yükseltmektir. Mağazamızın motosiklet kültürünü insanlara yaşatacak, herkesin gelip keyifle zaman geçireceği ve tüm motosikletlilerin buluşacağı bir yer olmasını hedefliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör: A2teker
Etiketler: Motosiklette, DRD, imzası,
Yorumlar
Haber Yazılımı