Haber
12 Şubat 2015 - Perşembe 07:49 Bu haber 1925 kez okundu
 
Motosiklet sürücüleri en virajlı rotayı seçebilecek
TomTom (TOM2) Yeni TomTom Rider’ı tanıttı
Moto-Haber Haberi
Motosiklet sürücüleri en virajlı rotayı seçebilecek

Motosiklet sürücüleri ilk defa kendi adrenalin dolu serüvenlerini yaratacakları virajlı ve kavisli yolları seçebilecekler. Bu özellik ile sürücüler viraj seviyesini seçip sıkıcı düzlüklerden kurtulacaklar.

Yeni TomTom Rider sürücülere yeni rotalar keşfetmelerine yardımcı oluyor. Haritadan basitçe bir yer seçtiğinizde TomTom Rider size heyecan verici yolculuğu öneriyor. Motorsikletciler gezi serüvenlerini yaratıp arkadaşlarıyla paylaşarak ve direkt TomTom Rider’larına yükleyerek heyecanlı bir yolculuk oluşturabiliyor.

TomTom Tüketici Bölümü Kurucu Ortağı ve Yönetici Direktörü Corinne Vigreux konuyla ilgili şunları söylüyor: “İnanıyoruz ki her gezi bir serüvendir. Bu nedenle TomTom Rider’ı motosiklet sürücülerine heyecanlı rotaları keşfedebilecekleri şekilde geliştirdik.’’

Bluetooth ile ses talimatı

Şık bir stili olan TomTom Rider yol üzerinde yaşam için tümüyle yeniden tasarlandı. Döner montajı, portre görünümüne geçerek sürücülere önlerindeki virajları daha fazla görebilmelerini sağlıyor. TomTom Rider’ın kullanımı kolay, interaktif ekranı yeni yerleri keşfetmeyi kolaylaştırıyor.

Kulaklık veya kasklara aktarılmış Bluetooth etkin ses talimatları, motorsikletçilere sürüş keyfini çıkarmaları için daha fazla özgürlük tanıyor.

TomTom Rider Nisan 2015’den itibaren satışa sunulacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TomTom, (TOM2), Yeni, TomTom, Rider’ı, tanıttı
Yorumlar
Haber Yazılımı