Haber
22 Ekim 2017 - Pazar 09:12 Bu haber 4677 kez okundu
 
Kocaeli'de Motosikletlere 'Son Sürat' Uygulaması.
Yerel Haberler Haberi
Kocaeli'de Motosikletlere 'Son Sürat' Uygulaması.

Kocaeli’de motosikletlere yönelik gerçekleştirilen “Son sürat” uygulamasında 37 motosiklet trafikten men edilirken kasksız motosiklet kullanan 9 sürücüye ceza kesildi.

Kocaeli'de motosikletlere yönelik gerçekleştirilen "Son sürat" uygulamasında 37 motosiklet trafikten men edilirken kasksız motosiklet kullanan 9 sürücüye ceza kesildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı koordinesinde, asayiş, kaçakçılık, uyuşturucu ve terör olaylarında kullanılabilecek motosikletlere yönelik "Son Sürat" isimli uygulama  İzmit'te de Asayiş ve Trafik Şube Müdürlüğü ile ilçe emniyet müdürlüğü ekiplerinden oluşan 272 personelle gerçekleştirildi. Uygulamada toplam 476 şahıs sorgulanırken 404 motosiklet kontrol edildi. Ayrıca uygulamada aranan bir kişi, görevi yaptırmamak için direnen bir kişi yakalanarak gözaltına alındı. Çalıntı olduğu tespit edilen bir motosiklet ise ele geçirildi. Evrakları eksik olan 37 motosiklet trafikten men edilirken 9 sürücüye kasksız motosiklet kullanmaktan, 34 sürücüye belgesiz araç kullanmaktan işlem yapılırken toplam 119 sürücüye cezai işlem uygulandı.

Kaynak: Editör: A2teker
Etiketler: Kocaeli'de, Motosikletlere, 'Son, Sürat', Uygulaması.,
Yorumlar
Haber Yazılımı