Haber
09 Ekim 2017 - Pazartesi 17:39 Bu haber 2929 kez okundu
 
İstanbullular Dikkat! Bugün Birçok Noktada Yollar Trafiğe Kapatılıyor
Yerel Haberler Haberi
İstanbullular Dikkat! Bugün Birçok Noktada Yollar Trafiğe Kapatılıyor

Vodafone Park Stadında oynanacak olan Türkiye-İngiltere  Avrupa Ampute  Futbol Şampiyonası final müsabakası nedeniyle birçok noktada yollar ulaşıma kapatılacak. Saat 15.30'dan itibaren kapatılacak olan yollar, 19.00'da başlayacak olan maçın bitiminin ardından açılacak.

EMNİYET TEDBİRLERİ KAPSAMINDA BAZI YOLLAR KAPATILACAK

Vodafone Park Stadında bugün saat 19.00'da oynanacak olan Türkiye-İngiltere  Avrupa Ampute  Futbol Şampiyonası final müsabakası ile ilgili alınan emniyet tedbirleri kapsamında saat 15.30'dan itibaren etkinlik bitimine kadar bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar şöyle:

-Stat arkası Gazhane Caddesi Süzer Plaza gerisinden  Dolmabahçe istikametine akım gönderilmeyecek, akım Asker Ocağı Caddesine verilecek.

-Gümüşsuyu MKE önünden kapama yapılarak akım  Dolmabahçe istikametine verilmeyecek.  Dolmabahçe Tünel Bomonti girişinden  Dolmabahçe istikameti araç trafiğine kapatılacak.

-Kadırgalar alt baştan stat civarına akım verilmeyecek, akım  Kabataş'tan  Dolmabahçe Meydan  Beşiktaş istikametine tek şeride düşürülerek, Kadırgalar Cadde başından  Kabataş istikametine yönlendirilecek.  Dolmabahçe'den gelen akım ise iki yönlü sağlanarak, stat yanındaki  Kabataş istikameti araç trafiğine kapatılacak.

-Bayıldım Caddesi ve Küçük Çiftlik Caddesinden gelen akım  Dolmabahçeistikametine verilmeyecek, akım Asker Ocağı Caddesine yönlendirilecek.

-Mete Kavşağından  Dolmabahçe istikametine akım verilmeyecek, akım  Şişliistikametine yönlendirilecek.

-Gazhane Caddesi Süzer Plazadan Şehitler Tepesine kadar trafiğe kapatılacak.

-Akaretler Işıklar  Süleyman Seba Caddesi kesişiminden akım  Dolmabahçeistikametine gönderilmeyecek.

-Vişneli Tekke Sokak araç trafiğine kapatılacak"

Kaynak: Editör: A2teker
Etiketler: İstanbullular, Dikkat!, Bugün, Birçok, Noktada, Yollar, Trafiğe, Kapatılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı