Haber
28 Nisan 2016 - Perşembe 12:51 Bu haber 4017 kez okundu
 
Bodrum Hafta Sonu Sujeti ve Flyboardla Şenlenecek
Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası 1. Ayak Yarışları Bodrum'da yapılacak.
Yarışlar Haberi
Bodrum Hafta Sonu  Sujeti ve Flyboardla Şenlenecek

Halikarnas Motor Sporları Kulübü’nün ev sahipliğinde yapıalcak Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası’nın açılış yarışı 30 Nisan – 01 Mayıs tarihlerinde Kumbahçe sahilinde gerçekleştirilecek. Brifing ve serbest antrenmanlarla 30 Nisan'da başlayacak şampiyonaya 40’a yakın sporcu katılacak. Jetler 01 Mayıs Pazar günü Standart1 sınıfı (0-110 bg), Standart2 sınıfı (111-179 bg), Standart3 sınıfı (180 bg ve üstü), Bayanlar Kupası, Flyboard, Drag ve TMF Kupası'nda (Herkese Açık) dalgalarla boğuşacak.

 

Ayrıca adrenalin severler su üzerinde uçarak birbirinden zorlu hareketler yapan yarışçıların flyboard ile şovuna da tanık olacaklar.

 

Halikarnas Motor Sporları kulübü Başkanı ve Türkiye Motosiklet Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Faysal Şevkatlioğlu yaptıkları organizasyonlarla turizme katkı sağladıklarını belirterek, “Türkiye’nin birçok yerinde çeşitli motosiklet ve su sporları organizasyonları düzenleyen Halikarnas Motor Sporları kulübü, Bodrum ruhuyla, profesyonelce bir yarış hazırlamaktadır. Türkiye Enduro Şampiyonası ve Türkiye Atv Şampiyonası’nı Bodrum Arena Motosiklet Parkuru’nda başarıyla organize ettik. Bu hafta sonu Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası’nı Kumbahçe sahilinde yapacağız. Yarışlara il dışından çok sayıda yarışçı ve sporsever katılacak. Bütün sporculara başarılar diliyorum.” dedi.

Kaynak: (TMF) - Türkiye Motosiklet Federasyonu Editör: A2teker
Etiketler: Bodrum, Hafta, Sonu, , Sujeti, ve, Flyboardla, Şenlenecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı