Haber
27 Ocak 2015 - Salı 18:30 Bu haber 2660 kez okundu
 
Şimdi Üye Olma Vakti
a2Teker Spor Kulübüne resmi üye olmak artık çok kolay
Moto-Haber Haberi
Şimdi Üye Olma Vakti

2007 yılında bir forum sitesi olarak yayın hayatına geçen a2Teker 2009 yılında resmi bir kulüp olma ünvanını yakaladı, 2010 yılında ise Türkiye Motosiklet Federasyonuna bağlanan kulübümüz, Ahmet BOZKURT'un başkanlığında güzel etkinliklere imza attı.

2013 yılında ilk resmi yarışını alan kulübümüz, hiç bir kulübün yapamadığını başarıp, dereceye giren tüm yarışçılara birbirinden güzel hediyeler dağıttı. 2014 yılında ise ilk defa Türkiye Pist Şampiyonası yarışını alarak kulübü daha güzel yerlere taşıdı.

 

Bu zamana kadar dışarıdan resmi üye almayan a2Teker Spor Kulübü 2015 yılından itibaren resmi üye alımlarına başladı. Kulübün vizyonu bu spora gönül veren kişilerle beraber yoluna devam edip daha güzel başarıları yakalamaktır.

 

a2Teker Spor Kulübüne Resmi Üye Olmak İçin

1- Kimlik Fotokopisi

2- İki Adet Fotoğraf

3 - Üyelik Dilekçesi ve Bilgi Formu İNDİR

 

Adresimiz : 1460 Sokak 81/2 Alsancak/İZMİR

 

Bununla beraber Tüzüğümüz Gereği Üyelik aidatları her ay için 30 TL dir
Üyelik aidatları yıllık alınacaktır. Yıllık aidat bedeli Valilik tarafından açılan a2Teker Spor Kulübü banka hesabına yatırılacak ve alınan banka dekontu makbuz niteliği taşıyacaktır.
Yıllık aidat 360 TL'yi aşağıdaki kulüp hesabına yatırmalısınız.

İş Bankası

Hesap Adı : a2Teker Spor Kulübü

Şube Kodu : 4509

Hesap No : 1036975

a2Teker Spor Kulübüne resmi üyeliğiniz kabul edildiği takdirde, 10 gün içinde a2Teker Üyelik kartınız adresinize kargo yapılacak, kulübün düzenlediği yarış ve organizasyonlarda yer alabileceksiniz, a2Teker motosiklet dergisine senelik aboneliğiniz başlatılacak. Ayrıca bir çok mağazadan a2Teker Üyelik kartınızı göstererek %20 lere varan indirimlerden faydalanabileceksiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: a2Teker, Spor, Kulübüne, resmi, üye, olmak, artık, çok, kolay
Yorumlar
Haber Yazılımı