Haber
08 Ocak 2015 - Perşembe 10:50 Bu haber 9669 kez okundu
 
Murat Süğlün’ün Vazgeçemediği Büyük Tutkusu
Dünyaca ünlü Hollywood yıldızları Sylvester Stallone, Jason Statham gibi isimlere özel yapım motosiklet üreten TT Custom Choppers, Antalyalı turizmci işadamı Murat Süğlün için de sıradışı bir motosiklet üretti
Moto-Haber Haberi
Murat Süğlün’ün Vazgeçemediği Büyük Tutkusu

1990 yılından bu yana motor kullanan Murat Süğlün, 4 yıl önce aldığı Harley Davidson marka motorunu, TT Custom Choppers atölyesinden çıkan el yapımı motorla yeniledi. Airbrush sistemiyle altın varakla boyanan motosiklet, görenleri hayran bıraktı. Uzun süre önce eşi benzeri olmayan bir motor sahibi olmak için merkezi İstanbul'da bulunan TT Custom Choppers ile bağlantıya geçen Murat Süğlün, hayalindeki motora binmeye başladı.

 

Yapımı tam 8 ay sürdü

Motorun renginden boyutlarına birçok ayrıntıya kendisinin karar verdiğini, TT Custom yöneticileri tarafından çizilen projenin ardından motorun yapım işine geçildiğini belirten Süğlün, "Benim boyum 1.95. Kendi boyutlarıma göre rahat binebileceğim bir motor istedim. Yapımı 8 ay sürdü. Cantlar, benzin deposu ve çamurluklar airbrush tekniği ile altın varaklı boyandı. Motor 4 metre uzunluğunda, 2 bin 500 cc gücünde. Tamamen el işçiliği" dedi. Motorunun fiyatı konusunda ise bilgi vermeyen Süğlün, "Fiyatını ben bile bilmiyorum. Çok güçlü, güzel ve estetik olduğunu biliyorum" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dünyaca, ünlü, Hollywood, yıldızları, Sylvester, Stallone, Jason, Statham, isiml
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Murat Süğlün’ün Vazgeçemediği Büyük Tutkusu
Yorumlar
Haber Yazılımı