Haber
14 Kasım 2016 - Pazartesi 15:54 Bu haber 2391 kez okundu
 
Motobike İstanbul Basın Bülteni
Motobike Istanbul ekibi, 2017 fuarı öncesi, sektörün önde gelenleri, üniversite kulüpleri ve sektör dernekleri ile bir araya geldi.
Moto-Haber Haberi
Motobike İstanbul Basın Bülteni

2017’nin Şubat ayında gerçekleşecek fuardaki yenilikler ve ilk kez düzelenecek olan Motobike Academy ile ilgili bilgiler düzenlenen etkinlik ile duyuruldu.

Türkiye’nin en önemli motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı kapsamlı yenilikleri ile fuar ziyaretçileri ve katılımcılarının karşısına çıkacak.

Motobike Istabul 2017 biletleri artık Biletix üzerinden satılacak.

Messe Frankfurt Istanbul tarafından 23-26 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek, Türkiye'nin lider uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı olan Motobike Istanbul, fuar öncesinde ilgi çekici bir etkinlikle tanıtıldı. Davutpaşa Volkan Işık Arena pistinde gerçekleşen etkinliğe sektörün önde gelen dernek üyeleri, üniversite kulüpleri, sektörel ve ulusal basın katıldı.

Formula1 ve Volkicar simulatörleri ile go-kart etkinlikleri üniversite kulüplerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Aynı zamanda, Polini minimotosikletleri ve motosiklet motorlu ilk yerli yarış otomobili VOLKICAR ile yapılan yarışmalarda dereceye girenler kristalkupa ile ödüllendirildi.

Messe Frankfurt Istanbul, geçtiğimiz yılMotobike Istanbul fuarını satın alarak faaliyet alanlarındaki aktivitelerini genişletirken Türkiye’deki varlığını da kuvvetlendirdi. Tayfun Yardım, Messe Frankfurt Istanbul Genel Müdürü “Motobike Istanbul, sektörün yoğun ilgi ve talebiyle her defasında kendi rekorunu kırarak başarı çıtasını sürekli yükseltmektedir. Böylesineprofesyonel bir fuar düzenliyor olmaktan gurur duyuyoruz.  Katılımcılarımıza ve ziyaretçilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini geliştirme konusunda bize düşen sorumluluğun farkındayız. Tek amacımız halihazırda yüksek olan hizmet kalitemizi daha da yukarılara taşıyabilmek.

Hedefimiz, fuarın kalitesini her sene arttırarak festival havasında bir organizasyona dönüştürmek. Fuarın gerçekleşmesinde çok önemli destekleri olan derneklerimiz ile birlikte çalışmalarımıza başladık; 2017’de katılımcılar,ziyaretçiler ve üniversite kulüpleri birçok yenilik ile karşılaşacaklar."açıklamasını yaptı.

Fuarda“Motobike Academy” öne çıkacak

Volkan Işık Arena’da gerçekleşen buluşmada sektörün önde gelen dernek üyeleri ve üniversite kulüplerine, fuarda gerçekleşecek yenilikler ile ilgili bilgilendirme amaçlı sunum yapıldı. Sektördeki yenilikler, gelişmeler, görsel etkinliklerin yanı sıra, bu sene Motobike Academy programı altında Fashion Talk, Travel Talk ve Tech Talk programlarının yer alacağı duyuruldu.

Uzun yol gezginlerinin hikayelerine yer verildiği, custom bisiklet ve motosiklet ile ilgili seminer ve konferansların yer alacağı akademi programında, doğru ve güvenli motosiklet kullanımı için gerekli olan teorik ve pratik bilgilerden oluşan eğitimlere de ayrıca yer verilecek.

Motobike Academy programı ile ilgili tüm ayrıntılar motobikeistanbul resmi web sitesi ,facebook ve instagram hesaplarından duyurulacaktır.

Hedefimiz Kasım ayında bilet satışına başlamak!

Fuar biletleri bu yıl ilk kez Biletix üzerinden satışa çıkacak,öğrenci ve kadın ziyaretçilere de  Perşembe ve Cuma günleri indirimli biletler sunulacak. Fuar biletlerini Biletix üzerinden satın alanlar birbirinden değerli hediyelerin verileceği çekilişe katılma şansını yakalayacaklar. Ayrıntılar motobikeistanbul resmi web sitesi ,facebook ve instagram hesaplarından bildirilecektir.

Fuarı destekleyenler

Fuar KOSGEB desteğinde olup, ayrıca Motobike Istanbul, MOTED (Motosiklet Endüstrisi Derneği), BISED (Bisiklet Endüstrisi Derneği), MOTODER (Motosiklet Sanayicileri Derneği) gibi sektörün önde gelen dernekleri tarafından da desteklenmektedir.

Daha fazla bilgi ve fotoğraf için: www.motobikeistanbul.com

Messe Frankfurt hakkında

Messe Frankfurt, dünya çapında 2,244* çalışanı ve yıllık 648* milyon Euro‘luk cirosu ile dünyanın lider fuar organizatörü firmalarından biridir. Messe Frankfurt’un 175’den fazla ülkeye hizmet veren 30 iştiraki ve 55 uluslararası satış ofisi bulunmaktadır. Günümüzde Messe Frankfurt tarafından dünyanın 40’dan fazla şehrinde fuarlar organize edilmektedir. Messe Frankfurt 2015 yılında yarısından çoğu Almanya dışında olmak üzere 133* fuar organize etti. Frankfurt fuar merkezi, 10 fuar salonu ve birleşik kongre merkeziyle birlikte toplam 592,127 metrekarelik alana kuruludur. Messe Frankfurt, yüzde 60 hissesi Frankfurt belediyesine, yüzde 40 hissesi ise Hessen eyaletine ait olan bir kamu firmasıdır.

Daha fazla bilgi için lütfenwww.messefrankfurt.comadresini ziyaret ediniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Motobike, İstanbul, Basın, Bülteni, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı