Haber
26 Aralık 2017 - Salı 08:42 Bu haber 3545 kez okundu
 
Japon polis bisikletle Lamborghini kovalayıp ceza yazdı
Japon trafik polisi kırmızı ışık ihlali yapan bir Lamborghini Huracan'ı bisikletle kovalayarak ceza yazmayı başardı. İşte ilginç kovalamaca öyküsünün görüntüleri...
Moto-Haber Haberi
Japon polis bisikletle Lamborghini kovalayıp ceza yazdı

Japonya'da görev yapan bisikletli bir trafik polisinin sıradışı kovalamacası kameralara yansıdı. Herşey turuncu bir Lamborghini Huracan sürücüsünün kırmızı ışıkta geçmesiyle başladı ve bu ihlal bisikletle bölgeyi devriye gezen bir polis memuru tarafından görüldü.

 

Görev bilinciyle harekete geçip altında bisiklet olduğunu bile düşünmeden dünyanın en hızlıotomobillerinden biri olan Lamborghini Huracan'ı kovalamaya başlayan polis memuru bir süre sonra süper otomobili mucizevi bir şekilde yakalayarak kenara çekmeyi başarıyor.
 

Lamborghini sürücüsü ceza yemekten kurtulamadı

Polis memurunun araç sürücüsüyle diz çökerek göz hizasında konuşması garip gelebilir ancak bu Japonya'da saygı ve nezaket göstergesi olarak sıkça yapılan birşey. Sonuç olarak Lamborghini Huracan'ın şoförü cezadan kurtulamadı. İkisi de yollarına devam etmeden önce polis memuru kendisine yüksek bir trafik cezası takdim etti.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Japon, polis, bisikletle, Lamborghini, kovalayıp, ceza, yazdı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı