Haber
18 Şubat 2016 - Perşembe 16:56 Bu haber 2745 kez okundu
 
Bu Motosiklet 5 Saniyede Jet Ski’ye Dönüşebiliyor!
Motosikletle jet ski arasında mı kaldınız? Şimdi ikisinin de en iyisine sahip olabilirsiniz.
Moto-Haber Haberi
Bu Motosiklet 5 Saniyede Jet Ski’ye Dönüşebiliyor!

“Motobike” ve “Jet Ski” kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşan “Biski”, Gibbs şirketinin bu iki aracı tek bir araçta toplamasından ibaret. Bu taşıt, Batman’in emekli olup bir tatil köyüne yerleşse kullanacağı tarzdan bir vasıta gibi görünüyor. Ancak bu dış görünüşün altına baktığınız zaman, Biski oldukça büyüleyici bir makine.

Bu mavi bombeli yüzeyin altında, 55 beygirlik, çift silindir, arkadan itişli, ve benzinli bir motor saklı. Bu motor ile Biski karada 125, suda 60 km hıza ulaşabiliyor.

Videoda izleyebileceğiniz üzere, sürücü kıyıdan suya direk bir şekilde giriyor. Bir düğmeye basması ile beş saniye içinde, Biski hareket halinde bir motosikletten, dalgaları döven bir araca dönüşüyor. Bu süre içerisinde arka tekerlek gövdeye çekiliyor ve ikili motor, Biski’yi dalgalara doğru sürüklüyor.

Ne yazık ki Biski’nin mavi dışında renk seçeneği yok ve henüz fiyatı belirlenmiş değil. Ancak görünen şu ki; üretici fiyat konusunda dönem şartlarına göre belirlenecek bir fiyat ve sevkiyat masrafı diyor.

Uzun vadede, bu bir yandan da iyi bir durum. Sonuçta kimse kışın ortasında Biski almak istemez, değil mi?

Kaynak: (A2teker) - A2teker Editör:
Etiketler: Bu, Motosiklet, 5, Saniyede, Jet, Ski’ye, Dönüşebiliyor!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı