Haber
27 Mayıs 2014 - Salı 14:09 Bu haber 2600 kez okundu
 
2 Teker Tutkunları Bu Festivalde Buluşuyor
Rock müziğin efsaneleri İstMotoFest’te buluşuyor.
Moto-Haber Haberi
2 Teker Tutkunları Bu Festivalde Buluşuyor

Rock müziğin efsaneleri İstMotoFest’te buluşuyor

Türkiye’nin en büyük, İstanbul’un ise tek motor festivali olma özelliği taşıyan İstMotoFest, 5-6-7-8 Haziran tarihlerinde motorseverleri bir araya getirecek. İstanbul Life Park’ta gerçekleştirilecek festivalde Hayko Cepkin ve Kurtalan Ekspres, Özlem Tekin, Pentagram, Koray Candemir ve Ogün Şanlısoy gibi Türk Rock müziginin sevilen isimleri sahne alacak.

Türkiye Klasik Motor Kullanıcıları Derneği tarafından düzenlenen, İstanbul’un tek motor festivali İstMotoFest 5-6-7-8 Haziran tarihlerinde binlerce motor tutkununu bir araya getirecek. İstMotoFest, İstanbul Life Park’ta kurulan devasa sahnelerde rock müziğin sevilen isimleri ile 2 teker tutkunlarını buluşturacak.
3 gün 3 gece sürecek İstMotoFest katılımcıları çadırları ile İstanbul Life Park’a kurulacak özel alanlarda konaklayabilecek.

Eğlencenin 24 saat devam edeceği ve katılımcıların her ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan festival alanında ayrıca birbirinden eğlenceli birçok gündüz aktivitesi de yer alacak.

Motorseverlerin yanı sıra, rock müzik tutkunlarını unutulmaz bir festival deniyimi yaşamaya davet eden İstMotoFest biletlerine Biletix ve İzmir Kitapsan üzerinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rock, müziğin, efsaneleri, İstMotoFest’te, buluşuyor
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
2 Teker Tutkunları Bu Festivalde Buluşuyor
Yorumlar
Haber Yazılımı