CF MOTO
Mehmet Talha ONUK
Köşe Yazarı
Mehmet Talha ONUK
 

"Sayı 50 Yolumuz Belli"

Yayıncılık bir bayrak yarışı gibi o günden bugüne kadar onlarca yazar, marka, model okuyucularla buluştu ve bu günlere geldi. Bu zamana kadar tüm emek veren herkese sonsuz teşekkürler.   Teşekkürlerin en büyüğü ise sevgili Ahmet Bozkurt'a elbette! Tanıdığım günden beri nasıl bir emekle bu dergiyi hayatta tuttuğunun yakın şahitlerinden biriyim. Sayfaları çevirirken anlamak zordur içindeki emeği ama üretmenin git gide zor olduğu şu dönemde bir sürü güzel insanı bir arada tutarak, üreten herkesi tatlı tatlı motive (taciz) ederek bugünlere getirdi dergiyi. Motosiklet camiasına ait tek motosiklet dergisi olarak kalmasının en büyük sebebi Ahmet'in gösterdiği özveridir. Ben hem okuyucular hem markalar hem yazarlar hem de motosiklete gönül veren herkes adına tebrik ediyorum Ahmet'i. İyi ki varsın koca yürekli adam!..   Bilenleriniz kadar bilmeyenleriniz de vardır. a2teker sadece bir motosiklet temalı dergi değil, aynı zamanda bir spor kulübü. Bu özelliğinden dolayı da yıllardır birçok şehirde ki motosiklet yarışlarına gönül veren gençlere destek olmaya çalışıyor. Bence a2teker'i özel ve 50. sayısına ulaştıran önemli özelliklerinden biri de bu. Spor kulübünde ki tüm dostlara da teşekkür etmiş olayım bu vesile ile...   İnternet sitemiz, mobil telefonlarda ki operatörlere ait e-dergi uygulamalarına kadar birçok mecrada okuyucularla buluşmaya devam ediyoruz. Basılı ve dijital dergi üzerinden yaklaşık 40.000, internet sitesinden 150.000, sosyal medya hesapları üzerinden de 125.000 kişi sürekli a2teker içerikleriyle etkileşim halinde. Bu özellikleriyle birçok adını bildiğiniz popüler dergileri geride bırakmış durumdayız.   Yolumuz belli; bu sayılar giderek artacak. Hep birlikte nice 50'lere...   Keyifli, güzel sürüşlerde karşılaşmak dileğiyle…   Mehmet Talha ONUK
Ekleme Tarihi: 17 Mayıs 2021 - Pazartesi

"Sayı 50 Yolumuz Belli"

Yayıncılık bir bayrak yarışı gibi o günden bugüne kadar onlarca yazar, marka, model okuyucularla buluştu ve bu günlere geldi. Bu zamana kadar tüm emek veren herkese sonsuz teşekkürler.

 

Teşekkürlerin en büyüğü ise sevgili Ahmet Bozkurt'a elbette! Tanıdığım günden beri nasıl bir emekle bu dergiyi hayatta tuttuğunun yakın şahitlerinden biriyim. Sayfaları çevirirken anlamak zordur içindeki emeği ama üretmenin git gide zor olduğu şu dönemde bir sürü güzel insanı bir arada tutarak, üreten herkesi tatlı tatlı motive (taciz) ederek bugünlere getirdi dergiyi. Motosiklet camiasına ait tek motosiklet dergisi olarak kalmasının en büyük sebebi Ahmet'in gösterdiği özveridir. Ben hem okuyucular hem markalar hem yazarlar hem de motosiklete gönül veren herkes adına tebrik ediyorum Ahmet'i. İyi ki varsın koca yürekli adam!..

 

Bilenleriniz kadar bilmeyenleriniz de vardır. a2teker sadece bir motosiklet temalı dergi değil, aynı zamanda bir spor kulübü. Bu özelliğinden dolayı da yıllardır birçok şehirde ki motosiklet yarışlarına gönül veren gençlere destek olmaya çalışıyor. Bence a2teker'i özel ve 50. sayısına ulaştıran önemli özelliklerinden biri de bu. Spor kulübünde ki tüm dostlara da teşekkür etmiş olayım bu vesile ile...

 

İnternet sitemiz, mobil telefonlarda ki operatörlere ait e-dergi uygulamalarına kadar birçok mecrada okuyucularla buluşmaya devam ediyoruz. Basılı ve dijital dergi üzerinden yaklaşık 40.000, internet sitesinden 150.000, sosyal medya hesapları üzerinden de 125.000 kişi sürekli a2teker içerikleriyle etkileşim halinde. Bu özellikleriyle birçok adını bildiğiniz popüler dergileri geride bırakmış durumdayız.

 

Yolumuz belli; bu sayılar giderek artacak. Hep birlikte nice 50'lere...

 

Keyifli, güzel sürüşlerde karşılaşmak dileğiyle…

 

Mehmet Talha ONUK

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve a2teker.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.