CF MOTO
Yarışlar (AA) - Anadolu Ajansı | Haber Girişi: 26.05.2015 - 15:21, Güncelleme: 26.12.2020 - 17:33

Motokros’ta Sezonun 3. Ayağı Çekişmeli Geçti

 

Motokros’ta Sezonun 3. Ayağı Çekişmeli Geçti

Türkiye Motokros Şampiyonası'nın üçüncü ayak yarışı Pazar günü İstanbul Çatalca’da yapıldı.
Türkiye Motokros Şampiyonası'nın üçüncü ayağı Çatalca’daki Spor Toto Motokros Parkuru'nda yapıldı Sezonun Üçüncü Ayak yarışına İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, Sakarya ve Bursa başta olmak üzere 65 sporcu katıldı. Yeditepe Motor Sporları Kulübü tarafından Çatalca Nakkaş mahallesinde yapılan yarışları motokros severler de ilgiyle takip etti.   Çatalca’daki Spor Toto Motokros Parkuru'nda yapılan yarışlarda dereceye giren sporcular şöyle;   MX1: Ulukan Ulu-YMK, Batuhan Demiryol-SMSK, Fırat Şahin-AVMK MX2: Asrın Rodi Pak-UBSK, Mustafa Çetin-YMK, Batıkan Ulu-YMK MX2 Junior: Asrın Rodi Pak-UBSK, Mustafa Çetin-YMK, Batıkan Ulu-YMK MX2 Junior B: Yasin Karaböce-FOSK, Ozan Koçkanlı-MMK, Mehmet Can Çelik-BOBSK MX: Şakir Şenkalaycı-AVMK, Murat Başterzi-YMK, Murat Salgın-UMOK 50cc: Alp Ömer Berker-MMK, Bora Sarp Kaya-ADA, Salih Yiğit Teker-STMOK 65 A: Murathan Çetin-GDMSK, Ares Stefan Bengiç-SMYRNA 65 B: Taha Cambazoğlu-GDMSK, Mustafa Sinan Altuner-MMK, Sina Ender Kitapçı-MMK 85 A: Yiğit Mehmet Danışman-UMOK, Emircan Şenkalaycı-AVMK, Muhammed Hamza Zengin-SMSK 85 B: Ozan Gökçayır-FOSK, Furkan Valimaki-AVMK, Batuhan Demir-STMOK ATV: Volkan Özgür-STMOK, Yasin Cihangir-YMK, Erdal Demiryol-SMSK Veteranlar: Koray Uysal-YMK, Ceyhun Kalfalı-YMK, Hüseyin Neziroğlu-YMK
Türkiye Motokros Şampiyonası'nın üçüncü ayak yarışı Pazar günü İstanbul Çatalca’da yapıldı.

Türkiye Motokros Şampiyonası'nın üçüncü ayağı Çatalca’daki Spor Toto Motokros Parkuru'nda yapıldı Sezonun Üçüncü Ayak yarışına İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, Sakarya ve Bursa başta olmak üzere 65 sporcu katıldı. Yeditepe Motor Sporları Kulübü tarafından Çatalca Nakkaş mahallesinde yapılan yarışları motokros severler de ilgiyle takip etti.

 

Çatalca’daki Spor Toto Motokros Parkuru'nda yapılan yarışlarda dereceye giren sporcular şöyle;

 

MX1: Ulukan Ulu-YMK, Batuhan Demiryol-SMSK, Fırat Şahin-AVMK

MX2: Asrın Rodi Pak-UBSK, Mustafa Çetin-YMK, Batıkan Ulu-YMK

MX2 Junior: Asrın Rodi Pak-UBSK, Mustafa Çetin-YMK, Batıkan Ulu-YMK

MX2 Junior B: Yasin Karaböce-FOSK, Ozan Koçkanlı-MMK, Mehmet Can Çelik-BOBSK

MX: Şakir Şenkalaycı-AVMK, Murat Başterzi-YMK, Murat Salgın-UMOK

50cc: Alp Ömer Berker-MMK, Bora Sarp Kaya-ADA, Salih Yiğit Teker-STMOK

65 A: Murathan Çetin-GDMSK, Ares Stefan Bengiç-SMYRNA

65 B: Taha Cambazoğlu-GDMSK, Mustafa Sinan Altuner-MMK, Sina Ender Kitapçı-MMK

85 A: Yiğit Mehmet Danışman-UMOK, Emircan Şenkalaycı-AVMK, Muhammed Hamza Zengin-SMSK

85 B: Ozan Gökçayır-FOSK, Furkan Valimaki-AVMK, Batuhan Demir-STMOK

ATV: Volkan Özgür-STMOK, Yasin Cihangir-YMK, Erdal Demiryol-SMSK

Veteranlar: Koray Uysal-YMK, Ceyhun Kalfalı-YMK, Hüseyin Neziroğlu-YMK

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve a2teker.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.