Yazı Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 12:56 Bu yazı 1529 kez okundu
 
Motosikletçi Kardeşinizdir
Zafer Fatih ÖZSOY
zaferpro@gmail.com
 
 

Hayatlarınızı karartacak korkunç bir cinayete karıştınız. Cinayet bile sonrasında yaptığınız canilik yanında hafif kaldı.

O da yetmedi binlerce insanın emek vererek yanlış bilinenleri düzeltmek için harcadığı emeğe de leke sıçratmaktan geri durmadınız. Filmlere özenip çetecilik oynadınız. Filmin sonu hiç izlediklerinize benzemiyor değil mi?

Camiayı bu gerçek dışı sözlerle zan altında bırakan ve haber yapmak uğruna abartarak milyonlara kötü imaj veren posta gazetesini kınıyoruz.  Bu camia öyle büyük ve lekesizdir ki, güneşi balçıkla sıvayamazsınız.

Vatansever, bayrak aşığı, cumhuriyet sevdalısı, mağdura sahip çıkan, her fırsatta şehitlerine koşan insanlardan ibarettir. Birbirimize müthiş bir kardeşlik bağıyla bağlıyız.

Sert şartlarda hayatta kalmaya çalıştığımız için biraz serttir görünümümüz ama karıncayı incitmeyecek kadar yufkadır kalbimiz.  Gönüllü arama kurtarma bizde, tanımadığı kader arkadaşına yardım eli uzatmak, yaşlıları ziyaret, kan bağışları, lösemili çocuklara yardım, kimsesizlere kim olmak, anlı şanlı kortejler de bizde. Suça ortak olmayız. Cani değiliz, asla olmayız. Biz öldürmeyi değil, yaşatmayı biliriz.

Ferdi özenti psikopatlığınızı bu camiaya mal etmeye kalkmayın. Vicdan yastığında yatan insanlara çamur atmayın. Bitirdiğiniz geleceğinizin karanlığını bu aydınlık yüzlü insanların dostluğuna sıçratmayın.

@zaferfatihozsoy

Zaferpro@gmail.com

 
Etiketler: Motosikletçi, Kardeşinizdir,
Yorumlar
Haber Yazılımı