Haber
04 Aralık 2015 - Cuma 18:11 Bu haber 2547 kez okundu
 
Yalnızca 25 adet üretilen karanlık güç
Darth Vader için geliştirilen ışın kılıçlı motosiklet
Moto-Haber Haberi
Yalnızca 25 adet üretilen karanlık güç

Darth Vader (Yıldız Savaşları serisinin orijinal üçlemesi (Yeni Bir Umut, İmparator, Jedi'ın Dönüşü) ve serinin çekilen son filmi Sith'in İntikamı filmlerinde yer alan Yıldız Savaşları karakteri.) 


Uzun zaman önce uzak bir galakside… Galaktik İmparatorluk’un artık yeryüzüne inen isyancıların peşine düşmek için bir araca ihtiyacı vardır. TIE Fighter’ların, podracer’ların yetmediği bu çetin Dünya koşullarında Sith Lordu’nun imdadına Ural Motorcycles yetişir. Ve yeryüzünün en karanlık aracını Darth Vader’ın huzuruna sunar.

Washington merkezli motosiklet üreticisi Ural Motorcycles, içindeki karanlık gücü ortaya çıkardı. Gücün uyanmasına da bu kadar az bir süre kalmışken Star Wars hayranlığını artık gerçek bir ürüne dönüştürmek isteyen üretici Darth Vader temalı bir motosiklet geliştirdi. Genellikle sepetli motosikletler üreten firma, Dark Force adını verdiği motorunu da bu şekilde tasarladı. Simsiyah parlak gövdesi, çıplak motor bloğu, LED aydınlatmaları ve sürücüyle sepet arasında yer alan, her an kapıp savaşmaya hazır gerçek ışın kılıcı Dark Force’un en güçlü silahlarından.

749 cc’lik iki silindirli motoru 41 beygir güç üretiyor. Yalnızca 25 adet üretilen bu karanlık gücü elde etmek için 25 bin doları gözden çıkarmak gerek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darth, Vader, için, geliştirilen, ışın, kılıçlı, motosiklet
Yorumlar
Haber Yazılımı