Haber
11 Haziran 2015 - Perşembe 10:56 Bu haber 5043 kez okundu
 
ŞEHİR TRAFİĞİNİN YENİ FENOMENİ YAMAHA TRİCİTY
Şehiriçi motosiklet kullanımına farklı bir anlayış getiren Yamaha Tricity, güven uyandıran 3 tekerlekli tasarımı, eğlenceli sürüş özellikleri ve akıllı, modern imajı ile şehir trafiğinin yeni fenomeni...
Moto-Haber Haberi
ŞEHİR TRAFİĞİNİN YENİ FENOMENİ YAMAHA TRİCİTY

Yamaha, şehir içi trafikte otomobile alternatif olarak kullanımı kolaylaştırmak ve özellikle 2 teker kullanmaktan çekinenleri motosiklete yönlendirmek için yeni mobilite çözümleri sunuyor. Bu  amaçtan hareketle Tricity'i piyasaya süren Yamaha, 3 tekerlekli konsept, daha yüksek stabilite ve sürüş güveni hissi sağlıyor. Tricity, hafifliğin, sportifliğin, çevikliğin ve kullanım kolaylığının temel unsurlar olduğu tamamen farklı bir yaklaşım ile geliştirildi. Dönüş sırasında otomatik olarak eğilen iki ön tekerleğe sahip olan yeni Tricity, scooter çevikliğini daha fazla özgüven ve daha yüksek bir stabilite hissi ile bir araya getirdi.

Hafif ön rüzgarlığın ardında gizli, hafif yapılı bir paralelogram bağlantısı, sürücüye Tricity modelini klasik 2 tekerlekli bir scooter ile olduğu gibi yatırma imkanı sağlıyor.Tricity, gücünü yeni geliştirilmiş 125cc, sıvı soğutmalı, 4 zamanlı motordan alıyor. Bu motor, düşük hızlarda iyi bir ivme ile hızlanma performansını, pürüzsüz bir yüksek hız performansı ile bir araya getiriyor.

Tricity genç, yaşlı, kadın, erkek her kesimden kullanıcıya güven ve keyifle motosiklet deneyimi yaşatıyor.

 

Yamaha Motor hakkında:

Japonya'da bundan tam 60 yıl önce kurucusu Genichi Kawakami'nin uçak pervaneleri üretiminde kullanılan tezgahlarda ilk motosikletini geliştirmesiyle yollara çıkan Yamaha, bugün yılda ortalama 6 milyon adet motosiklet üreten, sürüş performansı ve teknolojisiyle milyonlarca müdavimi olan  dünya markası... Türkiye'de 36 il  de 74 bayisi ile hizmet vermekte... Ürün gamına 2013 yılından bu yana, D'elight, X-Max400, XV950, MT-09, MT-07, MT-125, Xenter150, Tricity, Tracer, R-25, YZF-R1M gibi bir çok yeni ürün ekleyen Yamaha Motor Türkiye çok yakında 03GEN-f ve 03GEN-x gibi Tricity modelinin geliştirilmiş versiyonlarını Türkiye'de satışa sunacak.

Kaynak: (Karnaval İletişim) - Karnaval İletişim Editör:
Etiketler: Şehiriçi, motosiklet, kullanımına, farklı, bir, anlayış, getiren, Yamaha, Tricit
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ŞEHİR TRAFİĞİNİN YENİ FENOMENİ YAMAHA TRİCİTY
ŞEHİR TRAFİĞİNİN YENİ FENOMENİ YAMAHA TRİCİTY
ŞEHİR TRAFİĞİNİN YENİ FENOMENİ YAMAHA TRİCİTY
ŞEHİR TRAFİĞİNİN YENİ FENOMENİ YAMAHA TRİCİTY
Yorumlar
Haber Yazılımı