Haber
16 Kasım 2015 - Pazartesi 12:02 Bu haber 4213 kez okundu
 
MOTUL TÜRKİYE’Yİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR
Yüksek teknoloji motor yağları üreticisi Motul, Türkiye’de Şubat 2015’de başladığı Türkiye turuna tam gaz devam ediyor. Antalya’da başlayan ve 122 günde 1200’den fazla noktanın ziyaret edildiği roadshow, profesyoneller ve iş yeri sahiplerinden ilgi görüyor.
Moto-Haber Haberi
MOTUL TÜRKİYE’Yİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR

Motul’un roadshow aracı ile Antalya’da başlayan ve Şubat ayından bu yana Mersin, Adana, İzmir, Denizli, Manisa, İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ, Kütahya ve Ankara şehirlerinin ziyaret edildiği organizasyon önümüzdeki günlerde Karadeniz bölgesi ile devam edecek.

 

Yapılan ziyaretlerde otomobil motor yağları ile şanzıman yağlarının haricinde hidrolik sıvılar gibi diğer ürün grupları hakkında da bilgilendirmelerde bulunuluyor. Sanayi sitelerinde ziyaret edilen sektörün profesyonellerine dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi MOTUL’un Türkiye’deki varlığı ve sipariş kanalları ile ilgili açıklamalar yapılıyor.

Roadshow ile ilgili Motul facebook sayfasında görseller ve video yer alıyor.

MOTUL HAKKINDA


Motul, yüksek teknoloji motor yağlarının (iki tekerli araçlar, otomobiller ve diğer taşıtlar) ve MotulTech faaliyetleri ile endüstri yağlarının formülasyonu, üretimi ve dağıtımı konularında uzmanlaşmış birinci sınıf bir Fransız şirketidir.

 

Motul ayrıca sentetik yağ uzmanı olarak bilinmektedir. Daha 1971 yılında, Motul otomotiv motorları için %100 sentetik yağ olan 300V yağının formülasyonuna öncülük eden ilk yağ üreticisiydi. Bu yağ Esterler teknolojisini kullanıyordu ve havacılık endüstrisinden geliştirilmişti.

 

Yıllar boyunca Motul pek çok yarış ekibi ve imalatçının resmi tedarikçisi olarak deneyim kazandı ve hala da motor sporlarındaki teknolojik gelişmenin daha da ileriye taşınması için onlara katkıda bulunmaktadır.

 

Motul bu ekipleri, 24 Saatlik Le Mans (arabalar ve motosikletler), FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası, Süper GT, Drift, Pikes Peak, Japon Süper Formula Şampiyonası, Blancpain Dayanıklılık Serisi, Dakar, Tour Auto, Le Mans Klasik, MotoGP, Dünya Süper Motosiklet Şampiyonası, Dünya MX, FIM Dayanıklılık Dünya Şampiyonası, IOM TT, MOTUL FIM Ice Speedway Gladiators Dünya Şampiyonası, Roof of Afrika ve daha pek çok uluslararası yarışmada desteklemektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yüksek, teknoloji, motor, yağları, üreticisi, Motul, Türkiye’de, Şubat, 2015’de,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MOTUL TÜRKİYE’Yİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR
MOTUL TÜRKİYE’Yİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR
MOTUL TÜRKİYE’Yİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR
MOTUL TÜRKİYE’Yİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR
MOTUL TÜRKİYE’Yİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı