Haber
26 Mayıs 2015 - Salı 15:22 Bu haber 2350 kez okundu
 
Jetler Keban'da Görücüye Çıkacak
Türkiye Su Jeti Şampiyonası 2. Ayak Yarışları, Elazığ Keban’da 30-31 Mayıs tarihlerinde yapılacak. Elazığ Su ve Motor Sporları Festivali adrenalin severleri bir araya getirecek.
Yarışlar Haberi
Jetler Keban'da Görücüye Çıkacak

Türkiye Sujeti Şampiyonası’nın ikinci ayağı 30-31 Mayıs tarihlerinde Elazığ ilinin Keban ilçesinde düzenlenecek. Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi, Keban Kaymakamlığı ve Keban Belediyesi’nin desteğiyle Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun ev sahipliğinde düzenlenecek yarışlar ilk kez Keban Baraj Gölü’nde gerçekleştirilecek. Yarışlar, Elazığ Su ve Motor Sporları Festivali kapsamında yapılacak ve adrenalin severleri bir araya getirecek. Festival kapsamında vatandaşlara sujeti eğitimleri verilecek. Tırmanma duvarı, canlı langırt ve sumo güreşi festivale ayrı bir heyecan katarken, kamp alanı ve etkinlikler vatandaşlara ücretsiz sağlanacak. 

Keban’da yapılacak yarışlar, Standart1 sınıfı (0-110 bg), Standart2 sınıfı (111-179 bg), Standart3 sınıfı (180 bg ve üstü), Pro Açık (Modifiyeli), Bayanlar Kupası, Flyboard, Free Style ve TMF Kupası'nda yapılacak. 

Kaynak: (TMF) - Türkiye Motosiklet Federasyonu Editör:
Etiketler: Türkiye, Su, Jeti, Şampiyonası, 2, Ayak, Yarışları, Elazığ, Keban’da, 3031, Mayı
Yorumlar
Haber Yazılımı