Haber
19 Ekim 2016 - Çarşamba 09:32 Bu haber 2819 kez okundu
 
İzmok, Kimsesiz Çocuklar İçin Kermes Düzenledi
İzmir Motosiklet Derneği üyeleri, kimsesiz kız çocuklarının sesine kulak verdi. Kuruluş belgesindeki sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmek ifadesinden hareket eden İzmir Motosiklet Derneği üyeleri, İzmir Motosiklet Derneği Onur Atalay Dernek Evi ve Balçova Belediyesi Organik Pazar’da “Kimsesiz Kız Çocukları” yararına kermes gerçekleştirdi.
Moto-Haber Haberi
İzmok, Kimsesiz Çocuklar İçin Kermes Düzenledi

İzmir Motosiklet Derneği Kadın Kolları tarafından organize edilen ve bağışlar yoluyla hazırlanan giyim, takı, yiyecek üzerine kurulan stantlarda İzmir halkına ürünler sunarak, kız çocuklarına umut oldu. Balçova Belediyesi Organik Pazar’daki etkinliğin ikinci gününde Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, kermesi ziyaret etti. Başkan Çalkaya, kermesi gerçekleştiren İzmir Motosiklet Derneği üyeleri ile sohbet etti, alışveriş yaptı. Dernek bünyesinde toplanan kermes geliri kimsesiz kız çocuklarına bağışlanacak.
İzmir Motosiklet Derneği Başkanı Salih Özsuvariler, toplumsal olaylara sosyal sorumluluk projelerine motosikletçi gözünden baktıklarını belirterek, “Melekler Birimimiz her zaman aktif ve sosyal projelerde öncülük ediyor. Motosikletçiler olarak bu toplumun birer fertleriyiz, her zaman ülkemizin aydınlık yarınlarına bizlerde olumlu izler bırakmak istiyoruz. Melekler birimimiz ve üyelerimiz, iki gün boyunca kermesimizin gerçekleşmesi için büyük bir özveri gösterdi. Kermesimize çok farklı yerlerden bağışlar geldi. Bu da bizim ne kadar doğru bir iş yaptığımıza kanıt oldu. Sonuçtan çok mutluyuz. Çocuklarımızı sevindireceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İzmok,, Kimsesiz, Çocuklar, İçin, Kermes, Düzenledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı