Haber
02 Mart 2016 - Çarşamba 12:18 Bu haber 3022 kez okundu
 
ATV’de Sezon Kızılay Yarışıyla Açılacak
Türkiye ATV Şampiyonası’nın açılış ayağı TÜRK KIZILAYI Yarışı, İzmir’in Urla ilçesinde 05-06 Mart tarihlerinde yapılacak.
Yarışlar Haberi
 ATV’de Sezon Kızılay Yarışıyla Açılacak

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği; Titus Feronia Doğa ve Motorsporları Kulübü’nün organize ettiği, Türkiye ATV Şampiyonası’nın 1. Ayak TÜRK KIZILAYI Yarışı 05-06 Mart 2016 tarihlerinde İzmir’in Urla İlçesinde yer alan Titus Feronia Tesisleri’nde gerçekleştirilecek. Titus Feronia Doğa ve Motorsporları Kulübü’nün organize ettiği yarışa İzmir, Bursa, İstanbul, Denizli, Muğla ve Ankara’dan 70’ye yakın sporcunun katılması bekleniyor.

ATV tutkunlarının ilgiyle takip ettiği yarışlar, 5 Mart Cumartesi günü teknik kontrollerin ardından antrenman ve sıralama turlarıyla başlayacak. 6 Mart Pazar günü ise yarışçılar hem doğal hem yapay engellerle mücadele edecekler. Şampiyonanın açılış yarışı, S1, S2, S3 ve UTV sınıflarında koşulacak.

START ÖNCESİ KAN BAĞIŞI YAPILACAK
Düzenlediği her etkinliği bir toplumsal farkındalık projesiyle destekleyen Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Titus Feronia Doğa ve Motorsporları Kulübü Türk Kızılayı ile ortaklaşa yarış öncesi etkinlikler düzenleyecek. “148 Yıldır yanımızdaydınız, şimdi sıra bizde…” sloganıyla Urla yarışına TÜRK KIZILAYI adı verilirken, 5 Mart Cumartesi günü yönetici ve sporcularımızın da katılacağı Kan Bağışı Kampanyası düzenlenecek. Urla Belediye Meydanı’nda düzenlenecek Kan Bağışı Kampanyası'dan sonra yarışın magazin startı verilecek.

Kaynak: (TMF) - Türkiye Motosiklet Federasyonu Editör: A2teker
Etiketler: , ATV’de, Sezon, Kızılay, Yarışıyla, Açılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı